Пошук документів

Рішення №577 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 16.08.2017р. № 344 «Про тимчасові заходи щодо впорядкування процесу надання інформації щодо реєстрації місця проживання громадян міста Коростень»

Видавник
Виконавчий комітет Коростенської міської ради
Статус
Втратив чинність
Тип документа Рішення
Від
05.12.2018

Текст документа

У К Р А Ї Н А

Коростенська міська рада Житомирської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 05.12.2018р. № 577

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 16.08.2017р. № 344 «Про тимчасові заходи щодо впорядкування процесу надання інформації щодо реєстрації місця проживання громадян міста Коростень»

З метою впорядкування надання інформації щодо нарахування оплати за житлово-комунальні послуги одержувачами житлових субсидій, пільг та ефективного використання коштів державного бюджету, приведення в актуальний стан відомостей Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, керуючись ст. 17, п.1 ч.а, п.7 ч.б ст.30, ст.40, п.2 ч.2 ст.52, п.2 ст.54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про порядок призначення житлових субсидій затверджених постановою КМУ від 21.10.1995р. №848 в редакції постанови КМУ від 27.04.2018 № 329 виконавчий комітет Коростенської міської ради

РІШАЄ:

1. Внести зміни до п.5 рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від 16.08.17 № 344 «Про тимчасові заходи щодо впорядкування процесу надання інформації щодо реєстрації місця проживання громадян міста Коростень» та викласти в такій редакції:

"Начальнику відділу реєстрації місця проживання виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечувати надання інформації КВЖРЕП № 1, управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради, Комунальному виробничо-господарському підприємству, Комунальному підприємству «Водоканал», Комунальному підприємству «Теплозабезпечення» про міграцію населення в місті у вигляді щомісячної відомості. Надання інформації здійснювати до фактичного застосування/впровадження в дію електронної інформаційної бази."

Міський голова В.Москаленко

Керуючий справами виконкому

А Охрімчук

Начальник управління праці та соціального захисту населення

І.Єсін

Начальник відділу реєстрації місця проживання

В.Петренко

Начальник юридичного відділу

Т.Камінська