Пошук документів

Розпорядження №464 Про забезпечення участі команди міста Коростеня у чемпіонаті України з бойового мистецтва комбат самозахист ІСО

Видавник
Міській голова міста Коростеня
Статус
Чинний
Тип документа Розпорядження
Від
29.10.2020

Текст документа

КОРОСТЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 29.10.2020р. № 464

 

Про забезпечення участі команди міста Коростеня у чемпіонаті України з бойового мистецтва комбат самозахист ІСО

 

З метою популяризації серед молоді міста активних занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя та організації змістовного дозвілля, відповідно до Положення про проведення чемпіонату України з бойового мистецтва комбат самозахист ІСО, розглянувши лист спортивного клубу „Сапсан файтер" від 28.10.2020р., в рамках реалізації Програми розвитку фізичної культури і спорту у місті Коростені на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням одинадцятої сесії VII скликання Коростенської міської ради від 22.12.2016р. № 492 (зі змінами), керуючись п.1, 2, 7, 14, 19, 20 ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Відділу у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту (Черних О.В.) забезпечити участь керівника клубу „Сапсан файтер" Скороходова Сергія Юрійовича і з ним 3 (трьох) спортсменів у змаганнях чемпіонату України з бойового мистецтва комбат самозахист ІСО, які будуть проходити з 30.10.2020р. по 01.11.2020р. у м.Броварах.

2.Призначити Скороходова СЮ. відповідальним за життя і здоров'я спортсменів у дорозі і під час проведення змагань та матеріально-відповідальною особою. По закінченні змагань Скороходову С.Ю. надати авансовий звіт та підтверджуючі документи.

3.Відділу бухгалтерського обліку (Карбовська Н.В.) здійснити розрахунки, відповідно до кошторису (додається), згідно з наданими документами. Витрати на проведення заходу віднести на рахунок коштів, виділених на галузь „Фізична культура і спорт" (ТПКВКМБ 0215012 „Проведення навчально-тренувальних зборів та змагань з неолімпійських видів спорту").

 

Володимир МОСКАЛЕНКО

Заступник міського голови

Олександр ДЗИГА

Керуючий справами виконкому

Андрій ОХРІМЧУК

Начальник відділу у справах сім’ї,

молоді, фізичної культури та спорту

Олена ЧЕРНИХ

Начальник юридичного відділу

Тетяна КАМІНСЬКА