Пошук документів

Розпорядження №461 Про відзначення 76-ї річниці визволення України від нацистських загарбників в місті Коростені

Видавник
Міській голова міста Коростеня
Статус
Чинний
Тип документа Розпорядження
Від
23.10.2020

Текст документа

КОРОСТЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 23.10.2020р. № 461

 

Про відзначення 76-ї річниці визволення України від нацистських загарбників в місті Коростені

 

З метою вшанування ветеранів та інвалідів Другої Світової війни, ветеранів трудового фронту, їх подвигу в боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, світлої пам'яті полеглих у боротьбі з фашизмом, виховання у молодого покоління, жителів міста почуття патріотизму і шанобливого ставлення до пам'ятних подій визволення України від нацистських загарбників, керуючись п.19,20ч.4ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні":

1.Провести 28 жовтня 2020 року о 10.00 год., на території меморіалу загиблим воїнам по вул. І.Франка, урочисте покладання квітів з нагоди відзначення 76-ї річниці визволення України від нацистських загарбників.

2.Відділу культури і туризму (Козаченко О.) забезпечити озвучення покладання квітів о 10.00 год. 28 жовтня 2020 року на території меморіалу загиблим воїнам по вул. І.Франка до Дня скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

3.Керівникам підприємств, установ, організацій (за окремим дорученням) забезпечити упорядкування та покладання квітів до закріплених братських могил, пам'ятників, пам'ятних знаків 28 жовтня 2020р.

4.Начальнику КВГП Журавському Ю. забезпечити благоустрій території на меморіалі по вул.І.Франка.

5.Відповідальність за забезпечення правопорядку та дотримання обмежувальних заходів 28 жовтня 2020р. в місцях проведення покладання квітів покласти на начальника Коростенського відділу поліції ГУ НП в Житомирській області Гаращенко Д.В.

6.Відділу інформаційно-консультативного забезпечення (Гречко О.П.) забезпечити висвітлення проведених заходів, присвячених 76-й річниці визволення України від нацистських загарбників.

7.Фінансування свята здійснити за рахунок коштів, передбачених відділу культури і туризму на проведення заходів у галузі культури і мистецтва.

Виконуючий обов’язки

міського голови,

секретар міської ради Володимир ВИГІВСЬКИЙ

Заступник міського голови

Олександр ДЗИҐА

Начальник відділу культури і туризму

Ольга КОЗАЧЕНКО

Начальник юридичного відділу

Тетяна КАМІНСЬКА