Пошук документів

Розпорядження №430 Про забезпечення сприяння проведенню голосування з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року

Видавник
Міській голова міста Коростеня
Статус
Чинний
Тип документа Розпорядження
Від
19.10.2020

Текст документа

КОРОСТЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 19.10.2020р. № 430 

Про забезпечення сприяння проведенню голосування з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року

Розглянувши лист голови територіальної виборчої комісії, з метою забезпечення сприяння проведенню голосування з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, забезпечення реалізації виборчих прав громадян України, законності, прозорості та відкритості виборчого процесу, забезпечення належних умов діяльності виборчих дільничних комісій та передачі інформації про хід і підсумки голосування територіальній виборчій комісії, для забезпечення запобігання та усунення аварійних ситуацій в приміщеннях виборчих дільниць, контролю за дотриманням громадського порядку, керуючись п.1,2,7 п.14, ч.4, ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1.Затвердити склад робочої групи з питань збору і опрацювання оперативної інформації та передачі офіційних повідомлень про хід голосування, по виборчим дільницям та графік чергування членів групи (додаток № 1).

2.Затвердити схему збору узагальнення та передачі оперативної інформації про хід проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року (додаток № 2).

3.Затвердити порядок оперативного інформування про початок голосування на виборчих дільницях (додаток № 3).

4.Затвердити порядок оперативного інформування про хід голосування на виборчих дільницях (додаток № 4).

5.Оперативне інформування про хід голосування та процедуру підрахунку голосів забезпечувати за такими напрямками:

- правопорушення, зафіксовані на виборчих дільницях (передається невідкладно, форма текстова);

- організаційні та матеріально-технічні проблеми, що виникли під час проведення виборів (передається невідкладно, форма текстова);

- кількість виборців, які взяли участь в голосуванні (за схемою).

6.З метою забезпечення інформаційного забезпечення ходу голосування 25 жовтня 2020 року створити групу оперативного інформування, зв’язків із ЗМІ, осередками політичних партій та блоків із чергуванням членів групи за графіком :

з 08.00 до 14.00 – 25.10.20

Єфімова О.В.

- головний спеціаліст

відділу ІКЗ

з 14.00 до 20.00 – 25.10.20

Боротка Є.А.

- головний спеціаліст

відділу ІКЗ

7.З метою забезпечення згідно законодавства своєчасного реагування по запитах дільничних виборчих комісій та територіальної виборчої комісії щодо внесення змін до списків виборців начальнику відділу ведення Державного реєстру виборців Джус С.В. забезпечити роботу відділу 25 жовтня 2020 року з 07.00 до 20.00 год.

8.Затвердити порядок передачі оперативної інформації про початок, хід та підсумки голосування: не пізніше 7 год. 00 хв. 25 жовтня 2020 року відповідальні за збір інформацій на виборчих дільницях повідомляють:

8.1.Про готовність до початку роботи дільниці або про причини, які перешкоджають розпочати роботу виборчої дільниці та комісій, про наявність надзвичайних ситуацій та про заходи щодо їх ліквідації.

8.2.Про загальну кількість виборців, включених до списків виборців, в тому числі, включених до витягів із списків виборців для голосування за місцем перебування.

8.3.Не пізніше 7 год.30 хв. зібрану і опрацьовану інформацію у вигляді офіційного повідомлення керівник робочої групи передає до територіальної виборчої комісії, до робочої групи Житомирської облдержадміністрації (додатки № 2).

8.4.Оперативна інформація про активність виборців, включених до списків виборців та кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені збирається та передається станом на 08.00 год., 12.00 год., 16.00 год., 20.00 год. 25 жовтня 2020 року за схемою (додатки № 2, 4).

9. Не пізніше 20 год.30 хв. 25 жовтня 2020 року збирається та передається інформація про:

9.1.Загальну кількість виборців, внесених до списку виборців на виборчих дільницях на момент закінчення голосування.

9.2.Загальну кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені на виборчих дільницях на момент закінчення голосування, в тому числі загальну кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені за місцем перебування.

10.Для роботи оперативної групи виділити 25 жовтня 2020 року службові кабінети :

к-т. №30

тел.9-63-79

-керівник робочої групи

к-т. №34

тел.9-62-39

-заступник керівника робочої групи

к-т. № 4

тел.9-61-88

-група інформаційного забезпечення

к-т.№15

тел.4-21-03

група збору та опрацювання інформації по виборчим дільницям 181265-181270

к-т. №16

тел.9-65-65

група збору та опрацювання інформації по виборчим дільницям 181271-181275

к-т. №17

тел.4-22-39

група збору та опрацювання інформації по виборчим дільницям 181276-181280

к-т. №18

тел.4-22-39

група збору та опрацювання інформації по виборчим дільницям 181281-181285; 181287

к-т. №28

тел.5-01-44

група збору та опрацювання інформації по виборчим дільницям 181288-181293

к-т. №31

к-т. №35

к-т.№43

к-т. №44

к-т. №45

тел.9-65-69

тел.9-65-06

тел.9-64-37

тел.4-20-15

тел.9-64-37

група збору та опрацювання інформації по виборчим дільницям 181294-181297; 181299

група збору та опрацювання інформації по виборчим дільницям 180424-180426; 180429-180433

група збору та опрацювання інформації по виборчим дільницям 180384; 180393-180394; 180395; 180401; 180415-180417

група збору та опрацювання інформації по виборчим дільницям 180363; 180402; 180410-180414; 180427-180428

група збору та опрацювання інформації по виборчим дільницям 180364-180366; 180373; 180383; 180388; 180389; 180396; 180400; 180409

11. З метою вирішення оперативних питань забезпечити чергування автотранспорту за графіком:

З 07.00 до 13.00

25.10.20

Левковець Ю.А.

автомобіль «Great Wall C30 FL»

№ AM3955СО

З 13.00 до 20.00

З 20.00 до 03.00

25.10.20

25.10.20

26.10.20

Солом’янчук Г.П.

А.І.

автомобіль «CHERY TIGGO»

№ АМ 9531 СТ

мікроавтобус «MERSEDS-BENZ»

№ АМ17-77АМ

11.1.Відділу освіти (Краснокутська А.В.), забезпечити здійснення заходів відповідно до Порядку здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на виборчих дільницях м. Коростеня протягом 25 жовтня 2020 року.

12.Передбачити за роботу працівників виконавчих органів у вільний від основної роботи денний час відшкодування та заохочення згідно чинного законодавства.

13.Керівникам КВЖРЕП №1, КВГП, КП ,,Водоканал”, КП ,,Теплозабезпечення” забезпечити стабільну роботу підпорядкованих підприємств і служб, термінове усунення аварійних ситуацій у випадку виникнення.

14.Начальнику комунального виробничо-господарського підприємства (Журавський Й.З.) забезпечити встановлення біотуалету біля виборчої дільниці №181293 по вул. Каштанова, 1 на час проведення голосування 25 жовтня 2020 року.

15.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

В. о. міського голови,

секретар міської ради Володимир ВИГІВСЬКИЙ

Заступник міського голови

Олександр ДЗИГА

Заступник міського голови

Леонід ЯКУБОВСЬКИЙ

Заступник міського голови

Олександр ЯСИНЕЦЬКИЙ

Заступник міського голови-

Начальник фінансового управління

Людмила ЩЕРБАНЮК

Керуючий справами виконкому

Андрій ОХРІМЧУК

Начальник відділу внутрішньої політики,

оргроботи та контролю

Олена РИЖОВА

Начальник юридичного відділу

Тетяна КАМІНСЬКА

 

Додаток № 1

до розпорядження міського голови

від 19.10.2020р. № 430

 

СКЛАД

робочої групи відповідальних за забезпечення роботи виборчих дільниць, збір, опрацювання та передачу оперативної інформації про хід голосування з

місцевих виборів 25 жовтня 2020 року

 

Охрімчук А.В. – керуючий справами виконкому, керівник робочої групи тел. 9-63-79, забезпечує діяльність груп, подання оперативно інформації до територіальної виборчої комісії з місцевих виборів та робочої групи ОДА.

 

Рижова О.О. – начальник відділу внутрішньої політики оргроботи та контролю, тел. 9-62-39, заступник керівника робочої групи, забезпечує своєчасний збір інформації, доведення її до виконавців.

 

І. Підрозділ відповідальних за загальний стан груп дільниць та хід голосування:

 

пп

П.І.Б.

Дільниці

Телефони

роб./ мобільний

 

1.

Охрімчук А.В. -

керуючий справами виконкому

 

 

ОВК,

№181265-181268; 181299

9-63-79

 

2.

Вигівський В.В. -

секретар міської ради

 

 

№181275-181277, №181290-181292

9-65-24

 

3.

Щербанюк Л.П. –

заступник міського голови-

начальник фінансового управління

 

 

№181287-181289,

№181296

4-10-65

 

4.

Дзига О.О. –

заступник міського голови

 

 

№181269;

№181272-181274;

№181279; №181280

4-31-84

 

5.

Якубовський Л.П. -

заступник міського голови

 

 

№181278;

№181281-181285

4-23-38

 

 

6.

Ясинецький О.А. –

заступник міського голови

№181270; №181271;

№181293-181295;

№181297

4-10-53

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ. Група відповідальних за збір, опрацювання та надання оперативної інформації про хід голосування з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року

 

в/д

Місце розташування

дільниці, адреса

Відповідальні за збір інформацій на дільниці та передачу її до робочої групи

Тел.

голови, заступника та секретаря ВД

 

№ ка-бі-не-ту

Телефони групи збору інформації

Відповідальні за збір та опрацювання інформацій

Час чергу-вання

Група дільниць І

181266

Адмінбудинок ПАТ «Янтар», вул.Житомирська,2

Бугайова І.М.

0635333042

Киселевич І.Г.

0978147616

0961561003

0965076972

0985972874

15

4-21-03

 

 

 

Заєць О.К.

0680195883

 

 

 

 

 

Безкоровайна Ю.Л.

0734750311

 

 

 

Авраменко А.В.

0986444029

 

 

 

 

 

 

07.30–12.00

 

 

 

 

 

14.00–20.00

 

 

 

 

20.00-03.00

 

 

181267

Міський колегіум вул.Мельника,9

Зінюк О.А.

0672759384

Авраменко А.В.

0986444029

0676042951

0977575959

0635883431

15

4-21-03

181268

Міський колегіум

вул.Мельника,9

Кузьминська О.О.

0684418063

Храпійчук О.П.

0977007781

0971020110

0673157046

0939658845

 

4-21-03

181269

Адмінбудинок комунальної установи Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці вул.Г. Сковороди, 81

Єсін І.В.

0931477693

Гаврилюк О.В.

0935641453

 

0673195565

0977517464

0962992774

15

4-21-03

181270

Загальноосвітня школа №11, вул.Грушевського66

Усюк Н.В.

0677617971

Вознюк І.А.

0687595253

0961801940

0988186817

0985284208

15

4-21-03

Група дільниць ІІ

181271

Будинок культури

УВП УТОС, вул. Шолом -Алейхема,36

Микитчук О.Ф.

0974798826

Мороз В.Д.

0632282449

0671211530

0976892106

 

16

9-65-65

 

 

Іванова О.А.

0936610066

 

 

 

Чикалова Г.М.

0965100515

 

 

 

Войтюк Р.Л.

0631503643

 

 

 

 

 

 

 

 

07.30–14.00

 

 

 

14.00–20.00

 

 

 

20.00-03.00

 

 

 

 

 

 

181272

Загальноосвітня школа №1, вул. Г. Сковороди, 24

Камінська Т.А.

0967395604

Лазаренко О.М.

0671131408

0963747934

0978481879

0986252440

16

9-65-65

181273

ПТУ-16, вул.Грушевського24/1

Фіцай Н.М.

0936864187

Стек О.В.

0969586957

0988985137

0968240191

0974014173

16

9-65-65

181274

Загальноосвітня школа №3, вул.Древлянська,

20

Краснокутська А.В.

0676640319

Зубрицька О.О.

0973466535

0964140271

0976980718

0975913031

16

9-65-65

181275

Міська гімназія №7 вул.Музейна,1

Міхалєва О.А.

0977678989

Стахова О.М.

0935874184

0675814307

0991300414

0976875809

16

9-65-65

Група дільниць ІІІ

181276

НВК №2,

вул.1 Травня, 2

Бошаков О.Г.

0674113222

Бошакова Н.Р.

0672711651

0961092292

0987183033

0984784544

18

 

4-22-39

 

 

 

 

Поліновська Ю.В.

0974304045

 

 

 

Петренко О.П.

0965959204

 

 

 

Жилін О.В.

0674110943

 

 

 

 

07.30–14.00

 

 

 

 

14.00–20.00

 

 

 

20.00-03.00

 

 

 

181277

НВК №2,

вул. 1 Травня, 2

Хірса А.Г.

0936609988

0962948174

Яловицька О.П.

0977909150

0962849545

0985480682

0967338755

17

4-22-39

181279

НВК №12, вул.Київська,4

Зубрицька Ю.В.

0671885005

Лук’яновець Н.Г.

0982404946

0963632433

0678495355

0673987602

17

4-22-39

181280

НВК №12, вул.Київська,4

Жолудь А.В.

0673381279

Копишинська Н.І.

0682883555

0980466453

0976183353

0939913559

17

4-22-39

181281

Районний Будинок культури, вул.Франка,4

Пасічник-Прокопенко І.І.

0986659756

Яценко В.І.

0964691920

0677798585

0672001896

0686839525

17

 

5-00-28

Група дільниць ІV

181282

Будинок науки і техніки, вул. Шевченка,38/2

Рибачук Т.А.

0674100017

Горбач Т.А.

0975576246

0681120749

0975099485

0679593700

18

 

4-22-39

 

 

 

 

 

Микитчук Н.В.

0974798986

 

 

 

Горбань О.А.

0676813647

 

 

 

 

Семененко О.О.

0639958630

 

 

 

 

 

07.30–14.00

 

 

 

14.00–20.00

 

 

 

 

20.00- 03.00

 

 

 

 

181283

Адмінбудинок дистанції колії, вул.Героїв Небесної Сотні,24

Чуб В.В.

0631459499

Копишинський А.Д. 0672628076

0971722308

0688244936

0504473670

18

 

4-22-39

181284

Загальноосвітня школа №9, вул.Шевченка,62

Бабська Г.С.

0982983442

Чижевська І.С.

0960119896

0974876804

0687437778

0967001056

18

4-22-39

181285

Адмінбудинок вагонного депо, вул. Горького, 33

Черних О.В.

0677509131

Степанюк-Головач В.В.

0988438719

0935979794

0974889505

0955812878

18

4-22-39

181287

Загальноосвітня школа №8, вул.Залізнична,23

Прищепа Т.А.

0678326775

Чудаківська Т.В.

0630776386

0687971931

0975766423

0680189348

18

4-22-39

Група дільниць V

181288

Міський ліцей, вул. С. Крушельницької, 12

Мельниченко О.В.

0969732060

Кравчук О.М.

0631876183

0679645133

0968293161

0973315520

28

5-01-44

 

 

Дурницька Л.М.

0965366575

 

 

Хуторна А.М.

0975860242

0633111216

 

Степанюк-Головач В.В.

0988438719

 

 

 

 

 

 

07.30–14.00

 

 

14.00–20.00

 

 

20.00-03.00

 

 

181289

Міський ліцей, вул. С. Крушельницької, 12

Тумаш С.П.

0689651303

Огданська О.М.

0964433550

0961309177

0977663842

0671131423

0955880348

28

5-01-44

181290

Коростенська ДЮСШ

вул. Горького, 10

Любочко С.М.

0678104172

Сергеєва А.О.

0977104686

0939080198

0987842494

0678337492

0979830565

28

5-01-44

181291

Загальноосвітня школа №5, вул.Пашинська, 2

Литвинюк В.В.

0734456070

Васянович Т.В.

0632282213

0674127763

0988733971

0969252172

28

5-01-44

181292

Загальноосвітня школа №5, вул.Пашинська, 2

Іванова Р.А.

0966255670

Нагаловська О.А.

0686092812

0939401888

0988944766

0972166787

0982296592

28

5-01-44

 

 

 

181293

Клуб – філіал №2 міського будинку культури, вул.Каштанова,1

Мартинюк В.М.

0674111104

Стужук С.Д.

0677441187

0687019390

0676857562

0681999248

28

5-01-44

Група дільниць VI

181294

Загальноосвітня школа №13, вул.Селезньова,

101

Чернишенко В.І.

0961428025

Ткач О.М.

0977712436

0984879110

0978430935

0971116150

31

4-20-79

 

Томашевська О.В.

0976833465

 

 

Домаєва О.В.

0974892996

 

 

Никончук С.П.

0934647928

 

 

 

07.30-

14.00

 

 

 

14.00–

20.00

 

 

20.00-03.00

 

 

 

 

181295

Адмінбудинок ст.Коростень-Житомирський

Мовчанюк В.М.

0984754915

Вакульчук С.М.

0974684034

0674404347

0978578057

0683893275

31

4-20-79

181296

Клуб-філіал №1 міського будинку культури,

вул.Проліскова,18

Никончук С.П.

0934647928

Довгошиєнко О.В.

0972637871

0969742064

0968048785

0989930420

 

31

4-20-79

181297

Центральна міська лікарня

вул.Семашка,8

Заєць М.А.

0979525714

0682045009

0966420122

0983271778

31

4-20-79

181298

Комунальне некомерційне підприємство ,,Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради”

вул. Жмаченко, 46

---

0987805172

0978569040

0671130284

31

4-20-79

Група дільниць VII

180424

с. Холосне

---

0982772147

0989276098

0984779781

35

9-65-06

 

 

Козаченко О.О.

0674110901

 

 

Тетерук Н.В.

0984407524

 

Яндюк П.С.

0934232841

 

 

07.30-

14.00

 

 

14.00–

20.00

 

 

20.00-

03.00

 

 

180425

с. Злобичи

---

0970571095

0678327512

0682931367

35

9-65-06

180426

с. Нивки

---

0995532696

0930307726

0635915328

35

9-65-06

180429

с. Хотинівка

---

0971368468

0965226939

0969543392

35

9-65-06

180430

с. Домолоч

---

0973121557

0686990558

0977345266

35

9-65-06

180431

с. Іскорость

---

0979062206

0969411615

0965586168

35

9-65-06

180432

с. Соболівка

---

0974135623

0971530257

0684147537

35

9-65-06

180433

с. Розтяжин

---

0963049850

0975640913

0982470967

35

9-65-06

Група дільниць VIII

180384

с. Каленське

с. Корма

---

0972947981

0937499102

0974537284

43

9-64-37

 

Зосимчук Л.В.

0972687403

 

 

Корослевич Ю.М.

0671117190

 

 

Бошаков О.Г.

0674113222

 

 

07.30-

14.00

 

 

14.00–

20.00

 

 

20.00-

03.00

 

180393

с. Мала Зубівщина

---

0679853618

0630248419

0985022686

43

9-64-37

180394

с. Зубівщина

---

0636879622

0962277885

0987354093

43

9-64-37

180395

с. Мединівка

с. Великий Ліс

---

0679329688

0982211095

0965345540

43

 

9-64-37

180401

с. Новаки

---

0979800454

0671809674

0961728155

43

9-64-37

180415

с. Стремигород

---

0673896679

0987348272

0968929592

43

9-64-37

180416

с. Болярка

с. Діброва

---

0984601783

0680422834

0681277254

43

9-64-37

180417

с. Майданівка

---

0971564796

0666733627

0973482161

43

9-64-37

Група дільниць IX

180363

с. Берестовець

---

0989557306

0971933835

0987124428

44

4-20-15

 

 

 

 

 

Іванова Т.І.

0674113284

 

 

Безпалько В.П.

0674110975

 

 

Хірса А.Г.

0936609988

0962948174

 

 

 

 

 

 

 

07.30-

14.00

 

 

14.00–

20.00

 

 

20.00-

03.00

180402

с. Обиходи

с. Обиходівка

---

0974352011

0988875860

0687111902

44

4-20-15

180410

с. Сингаї

---

0974376967

0985451525

0975188434

44

4-20-15

180411

с. Грозине

---

0967594794

0671943494

0988373708

44

4-20-15

180412

с. Немирівка

---

0977549339

0988733946

0987500436

44

4-20-15

180413

с. Шатрище

---

0980275001

0736088916

0969712748

0632282449 Мороз Віталій Дмитрович (ЦСМ)

44

4-20-15

180414

с. Купеч

---

0985152315

0964690790

0982461130

44

4-20-15

180427

с. Ходаки

с. Горбачі

---

0975296721

0674120419

0975409099

44

4-20-15

180428

с. Субине

---

0979338036

0965065132

0634408809

44

4-20-15

Група дільниць X

180364

с. Бехи

---

0677422559

0678353296

0963993228

33

5-01-46

 

 

Верпінська Н.Д.

0985253537

 

 

Грищенко Д.М.

0730372322

0969781033

 

 

Чернишенко В.І.

0961428025

 

 

 

07.30-

14.00

 

 

14.00-20.00

 

 

 

20.00-

03.00

180365

с. Вороневе

---

0677037331

0980704365

0671839353

33

5-01-46

180366

с-ще. Сокорики

---

0969993253

0980385241

0978392275

33

5-01-46

180373

с. Васьковичи

---

0968795668

0963156151

0961044883

33

5-01-46

180439

с. Васьковичи

(спец. дільниця)

---

0962855971

0960491193

0965707275

33

5-01-46

180383

с. Дідковичі

с. Булахівка

---

0674118980

0667667699

0977653081

33

5-01-46

180388

с. Кожухівка

---

0977346936

0969355556

0976741119

33

5-01-46

180389

с. Клочеве

---

0979132984

0975505393

0677448587

33

5-01-46

180396

с. Межирічка

с. Барди

---

0983960795

0979312039

0987191845

33

5-01-46

180400

с. Михайлівка

с. Плещівка

---

0968363410

0974313149

0988208007

33

5-01-46

180409

с. Сарновичи

---

0964517498

0970871960

0502120243

33

5-01-46

                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ. Група відповідальних за збір та опрацювання результатів голосування

з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року

пп

П.І.Б

Структурний підрозділ

Конт. тел.

Години роботи

25.10.-25.10.2020

  1.  

Охрімчук А.В.

Керуючий справами виконкому

0674113300

07.30-

03.00

 

  1.  

Рижова О.О.

Начальник ВПОРК

0678491008

07.30-

03.00

  1.  

Васянович М.В.

Головний спеціаліст ВПОРК

0671091561

07.30-

03.00

  1.  

Ущапівський С.М.

Начальник ВЦТ

0687770055

07.30-

03.00

  1.  

Коновальчук Ю.В.

Головний спеціаліст ВЦТ

0934791443

07.30-

03.00

  1.  

Боротка Є.А.

Головний спеціаліст ІКЗ

0970811322

07.30-

03.00

 

 

 

IV. Резерв групи збору та опрацювання інформації

 

пп

П.І.Б

Структурний підрозділ

Конт. тел.

  1.  

Вержанська О.П.

Управління фінансів

0969607286

  1.  

Шебета Н.В.

УПСЗН

0973414740

  1.  

Захарчук О.М.

УПСЗН

0967353640

  1.  

Шишук О.М.

УПСЗН

0677069880

  1.  

Андрусь О.В.

УПСЗН

0676889223

  1.  

Ничипорук С.О.

УПСЗН

0979825671

  1.  

Степанченко А.С.

УПСЗН

0980099374

  1.  

Стужук І.О.

УПСЗН

0973858758

  1.  

Терентьєва Н.М.

УПСЗН

0965629853

  1.  

Ковтуненко Л.Л.

УПСЗН

0976930466

  1.  

Щербина Г.С.

УПСЗН

0972201840

 

 

Керуючий справами виконкому Андрій ОХРІМЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 2

до розпорядження міського голови

від 19.10.2020р. № 430

 

 

Схема

збору та передачі інформації про хід голосування

з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року

ДК

1

ДК

1

 

ДК

1

 

Відповідаль-

ний  за оперативну інформацію, умови  роботи ДВК

 

Відповідаль-

ний  за оперативну інформацію, умови  роботи ДВК

 

Відповідаль-

ний  за оперативну інформацію, умови  роботи ДВК

 

Відповіда

льний групи обліку

 

Відповіда

льний за умови роботи групи ДК

 

Керівник робочої групи

Територіальна виборча комісія з місцевих виборів

Робоча група

Житомирської ОДА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Керуючий справами виконкому Андрій ОХРІМЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 3

до 19.10.2020р. № 430

 

 

СХЕМА

інформацій про початок голосування на виборчих дільницях

з 07.30 год. 25 жовтня 2020 року

 

виб.

дільн.

Кількість виборчих дільниць, які приступили до роботи

Причини, які перешкоджають початку роботи

Кількість виборців внесених до списку виборців

Кількість виборців внесених до витягів із списків для голосування за місцем перебування

181266

 

 

 

 

181267

 

 

 

 

181268

 

 

 

 

181269

 

 

 

 

181270

 

 

 

 

181271

 

 

 

 

181272

 

 

 

 

181273

 

 

 

 

181274

 

 

 

 

181275

 

 

 

 

181276

 

 

 

 

181277

 

 

 

 

181279

 

 

 

 

181280

 

 

 

 

181281

 

 

 

 

181282

 

 

 

 

181283

 

 

 

 

181284

 

 

 

 

181285

 

 

 

 

181287

 

 

 

 

181288

 

 

 

 

181289

 

 

 

 

181290

 

 

 

 

181291

 

 

 

 

181292

 

 

 

 

181293

 

 

 

 

181294

 

 

 

 

181295

 

 

 

 

181296

 

 

 

 

181297

 

 

 

 

181298

 

 

 

 

180363

 

 

 

 

180364

 

 

 

 

180365

 

 

 

 

180366

 

 

 

 

180373

 

 

 

 

180383

 

 

 

 

180384

 

 

 

 

180388

 

 

 

 

180389

 

 

 

 

180393

 

 

 

 

180394

 

 

 

 

180395

 

 

 

 

180396

 

 

 

 

180400

 

 

 

 

180401

 

 

 

 

180402

 

 

 

 

180409

 

 

 

 

180410

 

 

 

 

180411

 

 

 

 

180412

 

 

 

 

180413

 

 

 

 

180414

 

 

 

 

180415

 

 

 

 

180416

 

 

 

 

180417

 

 

 

 

180424

 

 

 

 

180425

 

 

 

 

180426

 

 

 

 

180427

 

 

 

 

180428

 

 

 

 

180429

 

 

 

 

180430

 

 

 

 

180431

 

 

 

 

180432

 

 

 

 

180433

 

 

 

 

180439

 

 

 

 

Разом :

 

 

 

 

 

 

 

 

Керуючий справами виконкому Андрій ОХРІМЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 4

до розпорядження міського голови

від 19.10.2020р. № 430

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

про хід голосування 25 жовтня 2020 року на виборчих дільницях

 

Номер

в/д.

 

Кількість

виборців

(осіб )

08.00

Кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені

( осіб ) за станом на :

12.00

16.00

20.00

181265

 

 

 

 

181266

 

 

 

 

181267

 

 

 

 

181268

 

 

 

 

181269

 

 

 

 

181270

 

 

 

 

181271

 

 

 

 

181272

 

 

 

 

181273

 

 

 

 

181274

 

 

 

 

181275

 

 

 

 

181276

 

 

 

 

181277

 

 

 

 

181278

 

 

 

 

181279

 

 

 

 

181280

 

 

 

 

181281

 

 

 

 

181282

 

 

 

 

181283

 

 

 

 

181284

 

 

 

 

181285

 

 

 

 

181287

 

 

 

 

181288

 

 

 

 

181289

 

 

 

 

181290

 

 

 

 

181291

 

 

 

 

181292

 

 

 

 

181293

 

 

 

 

181294

 

 

 

 

181295

 

 

 

 

181296

 

 

 

 

181297

 

 

 

 

180363

 

 

 

 

180364

 

 

 

 

180365

 

 

 

 

180366

 

 

 

 

180373

 

 

 

 

180383

 

 

 

 

180384

 

 

 

 

180388

 

 

 

 

180389

 

 

 

 

180393

 

 

 

 

180394

 

 

 

 

180395

 

 

 

 

180396

 

 

 

 

180400

 

 

 

 

180401

 

 

 

 

180402

 

 

 

 

180409

 

 

 

 

180410

 

 

 

 

180411

 

 

 

 

180412

 

 

 

 

180413

 

 

 

 

180414

 

 

 

 

180415

 

 

 

 

180416

 

 

 

 

180417

 

 

 

 

180424

 

 

 

 

180425

 

 

 

 

180426

 

 

 

 

180427

 

 

 

 

180428

 

 

 

 

180429

 

 

 

 

180430

 

 

 

 

180431

 

 

 

 

180432

 

 

 

 

180433

 

 

 

 

180439

 

 

 

 

Разом:

 

 

 

 

 

 

 

Керуючий справами виконкому Андрій ОХРІМЧУК