Пошук документів

Рішення №537 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради № 550 від 06.11.2019р. „Про затвердження протоколу № 2 засідання постійно діючої комісії по передачі майна в оренду та надання дозволу відділу культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради на укладення з благодійним фондом „Хлібний дім” договору оренди частини приміщення бібліотеки-філії № 1 ім.Л.Українки, розташованої по вул. Грушевського, 37 в м.Коростені”

Видавник
Виконавчий комітет Коростенської міської ради
Статус
Чинний
Тип документа Рішення
Від
04.11.2020

Текст документа

У К Р А Ї Н А

Коростенська міська рада Житомирської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 04.11.2020р. № 537

 

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради № 550 від 06.11.2019р. „Про затвердження протоколу № 2 засідання постійно діючої комісії по передачі майна в оренду та надання дозволу відділу культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради на укладення з благодійним фондом „Хлібний дім” договору оренди частини приміщення бібліотеки-філії № 1 ім.Л.Українки, розташованої по вул. Грушевського, 37 в м.Коростені”

 

З метою приведення у відповідність до Закону України „Про оренду державного та комунального майна” мінімального строку дії договору оренди, розглянувши заяву благодійного фонду „Хлібний дім” за вх. № 1149/02-13 від 19.10.2020р. та лист відділу культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради від 19.10.2020р. № 136 про внесення змін до рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради в частині збільшення строку дії договору оренди, керуючись ст.9, ст.16 Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, п.125 „Порядку передачі в оренду державного та комунального майна”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №483 від 03.06.2020р. „Деякі питання оренди державного та комунального майна”, пп.1 п.„а” ст.30, ст.40, ч.5 ст.60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Коростенської міської ради

РІШАЄ:

1.Внести зміни в п.2 рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради №550 від 06.11.2019р. „Про затвердження протоколу № 2 засідання постійно діючої комісії по передачі майна в оренду та надання дозволу відділу культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради на укладення з благодійним фондом „Хлібний дім” договору оренди частини приміщення бібліотеки-філії № 1 ім.Л.Українки, розташованої по вул. Грушевського, 37 в м. Коростені” змінивши слова „два роки 11 місяців” на слова „п’ять років”.

2. Відділу культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради укласти договір оренди з благодійним фондом „Хлібний дім” в новій редакції з визначенням перебігу строку оренди з урахуванням вимог п.125 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна.

3. Договір оренди надати до відділу комунальної власності управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради для здійснення реєстраційних дій.

Міський голова Володимир МОСКАЛЕНКО

Заступник міського голови

Олександр ЯСИНЕЦЬКИЙ

Начальник управління економіки

Олексій ЖИЛІН

Заступник начальника відділу

комунальної власності

Олег МЕЛЬНИЧЕНКО

Начальник юридичного відділу

Тетяна КАМІНСЬКА