Пошук документів

Рішення №536 Про затвердження текстів оголошень аукціонів на продовження договорів оренди об’єктів нерухомого майна по вул. Героїв Небесної Сотні,3-Б та по вул. Героїв Небесної Сотні, 3-Д в м.Коростені

Видавник
Виконавчий комітет Коростенської міської ради
Статус
Чинний
Тип документа Рішення
Від
04.11.2020

Текст документа

У К Р А Ї Н А

Коростенська міська рада Житомирської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 04.11.2020р. № 536

 

Про затвердження текстів оголошень аукціонів на продовження договорів оренди об’єктів нерухомого майна по вул. Героїв Небесної Сотні,3-Б та по вул. Героїв Небесної Сотні, 3-Д в м.Коростені

 

На виконання рішення сесії Коростенської міської ради від 27.08.2020р. №1898 „Про оголошення аукціону на укладення договорів оренди приміщень комунальної власності”, відповідно Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №483 від 03.06.2020р. „Деякі питання оренди державного та комунального майна”, керуючись пп.1 п. „а” ст. 29, ч.1 ст.52, ч.6 ст. 59, ст.40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Коростенської міської ради

РІШАЄ:

1.Затвердити тексти оголошень про проведення аукціонів на продовження терміну дії договорів оренди за результатами яких договори оренди можуть бути продовжені з існуючим орендарем, або укладені з новим орендарем.:

1.1 нежитлової будівлі-гаража, розташованої за адресою: м. Коростень, вул. Героїв Небесної Сотні, 3-Д (додаток № 1).

1.2 нежитлової будівлі складу – столярного цеху розташованої за адресою: м. Коростень, вул. Героїв Небесної Сотні, 3-Б (додаток № 2).

2. Управлінню економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради оприлюднити оголошення про проведення аукціонів в електронній торговій системі „ProZorro.Продажі” окремо по кожному об’єкту.

Міський голова Володимир МОСКАЛЕНКО

Заступник міського голови

Олександр ЯСИНЕЦЬКИЙ

Начальник управління економіки

Олексій ЖИЛІН

Заступник начальника відділу

комунальної власності

Олег МЕЛЬНИЧЕНКО

Начальник юридичного відділу

Тетяна КАМІНСЬКА

 

Додаток 1 до рішення

виконавчого комітету

Коростенської міської ради

№ 536 від 04.11.20р.

Оголошення

про проведення аукціону на продовження договору оренди нежитлової будівлі – гаража, розташованої за адресою: м. Коростень, вул. Героїв Небесної Сотні, 3-Д, загальною площею 171,2 кв.м лот №1

Оголошується аукціон на продовження укладення договору оренди нежитлової будівлі гаража, розташованої по вул. Героїв Небесної Сотні, 3-Д в м. Коростені, загальною площею 171,2 кв.м.

Інформація про договір оренди, що продовжується:

-Договір № 6/17 від 21.08.2017року;

- Орендар – ТОВ «КВЖРЕП № 2»

- Орендодавець – управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради (вул. Грушевського,22 м. Коростень)

- Профіль використання згідно договору - забезпечення надання житлово-комунальних послуг.

Об’єкт оренди: нежитлова будівля гаража за адресою: м. Коростень, вул. Героїв Небесної Сотні, 3-Д, загальною площею 171,2 кв. м

Будівля розташована в центральній частині міста, неподалік залізничного вокзалу, має вигідне місцерозташування, прилегла територія впорядкована

Характеристика обʼєкта: Приміщення знаходяться в придатному для експлуатації стані. Складається з 4 приміщень гаражів, складу, душової, парної, туалету, є оглядової ями. Має зручні підїздні шляхи, підїздні дороги асфальтовані. Забезпечено комунікаціями (електропостачання, водопостачання, водовідведення, опалення). З постачальниками комунальних послуг укладені окремі договори.

Строк оренди – 5 років

Проект договору оренди додається .

Стартова орендна плата:

- для електронного аукціону - 3231,29 грн. (без ПДВ)

Пунктом 146 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна зазначено, що стартова орендна плата визначається в порядку, передбаченому пунктом 52 цього Порядку, але не може бути нижчою за останню місячну орендну плату, встановлену договором, що продовжується. Орендна плата за останній місяць оренди ( за жовтень 2020р. з врахуванням індексу інфляції за вересень 2020 року становить 3231,29 грн.)

- для аукціону зі зниженням стартової ціни – 1615,65грн. ( частина 11 статті 13 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»),

- для аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання пропозицій – 1615,65 грн.( частина 13 статті 13 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»

Дата проведення електронного аукціону- 30.11.2020р.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні та електронному аукціоні зі зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного

аукціону окремо з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин

дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Строк подання заяви на участь в електронному аукціоні зі за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

Умови на яких проводиться аукціон:

Мінімальний крок підвищення стартової орендної плати під час аукціону : 1 %

Пунктом 70 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна передбачено, що розмір мінімального кроку аукціону встановлюється на рівні 1 відсотка стартової орендної плати обєкта оренди.

Гарантійний внесок

1615,65 грн. для чинного орендаря;

6462,58 для інших учасників аукціону.

Пунктом 147 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна передбачено, що розмір гарантійного внеску встановлюється відповідно до пункту 58 цього Порядку, крім чинного орендаря, який сплачує гарантійний внесок у розмірі половини стартової орендної плати за один місяць (грн.)

Пунктом 58 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна зазначено, що розмір гарантійного внеску встановлюється у розмірі стартової орендної плати на:

два місяці для об’єктів оренди, пропонований строк оренди яких становить від одного до п’яти років, але не менше, як 0,5 мінімальної заробітної плати, встановленої станом на 1 січня поточного року.

Реєстраційний внесок : 472,30грн.

Згідно Закону України «Про оренду державного та комунального майна» реєстраційний внесок – сума коштів у розмірі 0,1 мінімальної заробітної плати, діючої станом на 1 січня поточного року (4723,00х0,1= 472,30 грн.)

Кількість кроків аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій до 10.

При оцінці наданих конкурсних пропозицій застосовуватиметься критерій – найвища ціна.

Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди в ході аукціону на продовження договору оренди згідно з умовами, визначеними пунктом 149 Порядку.

Додаткові умови:

Крім орендної плати Орендар:

Відшкодовує Орендодавцю витрати, пов’язані із замовленням звіту з оцінки майна та рецензії.

Самостійно сплачує комунальні послуги, послуги з прибирання території та вивіз сміття, охорона території приміщення.

Орендні канікули не передбачені.

Ремонт під власні потреби здійснюється силами та за рахунок орендаря.

Орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статею 4 Закону «Про оренду державного та комунального майна».

Суборенда не допускається.

Додаткова інформація:

Перерахування гарантійного та реєстраційного внеску здійснюється на поточний рахунок організатора відкритих торгів (аукціонів), на електронному майданчику якого зареєструвався учасник.

Перелік операторів електронних майданчиків та їх банківські реквізити для перерахування гарантійного та реєстраційного внеску доступні за посиланням: https://prozorro.sale/info/elektronni-maidanchiki-etsprozorroprodazhi-cbd2.

Реквізити для перерахування операторами електронних майданчиків реєстраційних внесків потенційних орендарів :

в національній валюті:

Одержувач: УК м.Коростень

Розрахунковий рахунок UA038999980314070544000006006

Банк одержувача: Казначейство України

КОД ЄДРПОУ 37909251

Контактні дані Орендодавця з питань оренди :

Адреса електронної пошти: comvlasnist@ukr.net

Графік роботи: з 8.00 до 17.00 (крім вихідних), обідня перерва з

12.00 до 13.00.

Телефон для довідок (04142) 9-65-69.

Керуючий справами виконкому Андрій ОХРІМЧУК

Додаток 2

до рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради

№536 від 04.11.20р.

Оголошення

про проведення аукціону на продовження договору оренди нежитлової

будівлі складу-столярного цеху, розташованої за адресою: м. Коростень,

вул. Героїв Небесної Сотні, 3-Б, загальною площею 329,9 кв.м лот № 2

Оголошується аукціон на продовження укладення договору оренди нежитлової будівлі складу-столярного цеху, розташованої за адресою: м. Коростень, вул. Героїв Небесної Сотні, 3-Б, загальною площею 329,9 кв.м

Інформація про договір оренди, що продовжується:

-Договір № 7/17 від 21.08.2017року;

- Орендар - ТОВ «КВЖРЕП № 2»

- Орендодавець - управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради (вул. Грушевського,22 м. Коростень)

- Профіль використання згідно договору - забезпечення надання житлово-комунальних послуг.

Об'єкт оренди: нежитлова будівля складу столярного цеху за адресою: м.Коростень, вул.Героїв Небесної Сотні,3-Б загальною площею 329,9 кв.м.

Характеристика обєкта: Приміщення знаходяться в придатному для експлуатації стані. Забезпечено комунікаціями (електропостачання, водопостачання, водовідведення, опалення). З постачальниками комунальних послуг були укладені окремі договори.

Складається з будівлі складу, будівлі столярного цеху, огорожі, туалету, дворового покриття. Будівля розташована в центральній частині міста, неподалік залізничного вокзалу Має зручні підїздні шляхи, підїздні дороги асфальтовані. Прилегла територія впорядкована.

Строк оренди - 5 років

Проект договору оренди додається .

Стартова орендна плата:

- для електронного аукціону - 10782,48 грн. (без ПДВ)

Пунктом 146 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна зазначено, що стартова орендна плата визначається в порядку, передбаченому пунктом 52 цього Порядку, але не може бути нижчою за останню місячну орендну плату, встановлену договором, що продовжується. Орендна плата за останній місяць оренди (за жовтень 2020р. з врахуванням індексу інфляції за вересень 2020 року становить 10782,48 грн.)

- для аукціону зі зниженням стартової ціни - 5391,24грн. (частина 11 статті 13 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»), - для аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання пропозицій - 5391,24 грн.( частина 13 статті 13 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»

Дата проведення електронного аукціону- 30.11.2020р.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні та електронному аукціоні зі зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного

аукціону окремо з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин

дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

Умови на яких проводиться аукціон:

1. Мінімальний крок підвищення стартової орендної плати під час аукціону: 1 %

Пунктом 70 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна передбачено, що розмір мінімального кроку аукціону встановлюється на рівні 1 відсотка стартової орендної плати обʼєкта оренди.

2. Гарантійний внесок

- 5391,24 грн. для чинного орендаря;

- 21564,96 для інших учасників аукціону.

Пунктом 147 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна передбачено, що розмір гарантійного внеску встановлюється відповідно до пункту 58 цього Порядку, крім чинного орендаря, який сплачує гарантійний внесок у розмірі половини стартової орендної плати за один місяць (грн.)

Пунктом 58 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна зазначено, що розмір гарантійного внеску встановлюється у розмірі стартової орендної плати на:

- два місяці для об'єктів оренди, пропонований строк оренди яких становить від одного до п'яти років, але не менше, як 0,5 мінімальної заробітної плати, встановленої станом на 1 січня поточного року .

3. Реєстраційний внесок : 472,30грн.

Згідно Закону України «Про оренду державного та комунального майна» реєстраційний внесок - сума коштів у розмірі 0,1 мінімальної заробітної плати, діючої станом на 1 січня поточного року (4723,00x0,1= 472,30 грн.)

4.Кількість кроків аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій до 10.

При оцінці наданих конкурсних пропозицій застосовуватиметься критерій - найвища ціна.

Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди в ході аукціону на продовження договору оренди згідно з умовами, визначеними пунктом 149 Порядку.

Додаткові умови:

Крім орендної плати Орендар:

1.Відшкодовує Орендодавцю витрати, пов'язані із замовленням звіту з оцінки майна та рецензії.

2. Самостійно сплачує комунальні послуги, послуги з прибирання території та вивіз сміття, охорона території приміщення.

Орендні канікули не передбачені.

Ремонт під власні потреби здійснюється силами та за рахунок орендаря.

Орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону «Про оренду державного та комунального майна».

Суборенда не допускається.

Додаткова інформація:

Перерахування гарантійного та реєстраційного внеску здійснюється на поточний рахунок організатора відкритих торгів (аукціонів), на електронному майданчику якого зареєструвався учасник.

Перелік операторів електронних майданчиків та їх банківські реквізити для перерахування гарантійного та реєстраційного внеску доступні за посиланням: https://prozorro.sale/info/elektronni-maidanchiki-etsprozorroprodazhi-cbd2.

Реквізити для перерахування операторами електронних майданчиків реєстраційних внесків потенційних орендарів:

в національній валюті:

Одержувач: УК м.Коростень

Розрахунковий рахунок UA038999980314070544000006006

Банк одержувача: Казначейство України

КОД ЄДРПОУ 37909251

Контактні дані Орендодавця з питань оренди :

Адреса електронної пошти: comvlasnist@ukr.net

Графік роботи: з 8.00 до 17.00 (крім вихідних), обідня перерва з

12.00 до 13.00.

Телефон для довідок (04142) 9-65-69.

Керуючий справами виконкому Андрій ОХРІМЧУК