Пошук документів

Рішення №317 Про надання гр. Самченку О.М. дозволу на підготовку вихідних даних на проєктування – містобудівних умов та обмежень

Видавник
Виконавчий комітет Коростенської міської ради
Статус
Чинний
Тип документа Рішення
Від
22.07.2020

Текст документа

У К Р А Ї Н А

Коростенська міська рада Житомирської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 22.07.2020 р. № 317

 

Про надання гр. Самченку О.М. дозволу на підготовку вихідних даних на проєктування – містобудівних умов та обмежень

 

Розглянувши протокол засідання комісії з регулювання містобудівної діяльності та благоустрою території щодо надання дозволу на підготовку вихідних даних на проєктування – містобудівних умов та обмежень, відповідно до п. 3 ст. 8, ст.ст. 19, 33, 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.ст. 12, 123 Земельного кодексу України, Житлового кодексу України, керуючись пп. 3 пп.1 п.б, пп.9 п.а ч.1 ст.31, ч.1 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Коростенської міської ради

РІШАЄ:

Надати громадянину Самченку Олегу Миколайовичу дозвіл на підготовку вихідних даних на проєктування – містобудівних умов та обмежень на реконструкцію житлової квартири №4 по вулиці Козацька, 2 під нежитлове приміщення (магазин) з облаштуванням окремого входу без зміни зовнішніх геометричних розмірів фундаментів у плані.

2. Зобов'язати начальника відділу архітектури та містобудування Тумаша С.П. надати містобудівні умови та обмеження.

3. Зобов'язати забудовника укласти договір про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, відповідно до ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та затвердженого рішення двадцять другої сесії VIІ скликання від 24.05.2018 р. №1080 «Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Коростень».

4. Кошти пайової участі у розвитку інфраструктури міста сплачуються в повному обсязі до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію єдиним платежем або частинами за графіком, що визначається договором.

Міський голова Володимир МОСКАЛЕНКО

Секретар міської ради

Володимир ВИГІВСЬКИЙ

Начальник відділу

архітектури та містобудування

Сергій ТУМАШ

Начальник юридичного відділу

Тетяна КАМІНСЬКА