Пошук документів

Розпорядження №220 Про забезпечення проходження медичного огляду педагогічних працівників, учнів та вихованців закладів освіти м.Коростень

Видавник
Міській голова міста Коростеня
Статус
Чинний
Тип документа Розпорядження
Від
22.06.2020

Текст документа

КОРОСТЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 22.06.2020р. №220 

Про забезпечення проходження медичного огляду педагогічних працівників, учнів та вихованців закладів освіти м.Коростень

З метою здійснення комплексу заходів, спрямованих на формування, збереження та укріплення здоров'я, попередження розвитку та зниження захворюваності педагогічних працівників, учнів та вихованців закладів освіти м.Коростень, забезпечення дотримання умов проходження профілактичних медичних оглядів в умовах здійснення та виконання карантинних заходів пов'язаних з гострою респіраторною хворобою СОVID - 19, що спричинена новим збудником SARS-СоV-2, для безперебійного навчального процесу 2020-2021 років, згідно умов чинного законодавства, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації № 362 від 11.06.2020 року, керуючись п.1, п.2, п.7, п.19, п.20 ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні":

1.Відділу освіти забезпечити проходження профілактичних медичних оглядів педагогічних працівників, учнів та вихованців закладів освіти м.Коростень до 28.08.2020 року.

1.1.Сформувати списки педагогічних працівників, учнів та вихованців закладів освіти м.Коростень.

1.2.Укласти договір з закладом охорони здоров'я задля забезпечення проходження медичних оглядів підлеглих працівників.

1.3.Забезпечити оплату проведених медичних оглядів підлеглих працівників згідно укладеного договору та в межах кошторисних призначень.

1.4 Забезпечити своєчасну та організовану явку на медогляди підлеглих працівників, учнів та вихованців закладів освіти м.Коростень.

2. Відділу освіти подати сформовані списки учнів та вихованців закладів освіти м.Коростень до КНП «Коростенська ЦМЛ КМР» та КНП «ІДПМСД» КМР.

3.КНП «Коростенська ЦМЛ КМР» та КНП «ЦПМСД» КМР розробити план-графік проведення медичних оглядів учнів та вихованців закладів освіти м.Коростень.

4.Відділу освіти, КНП «Коростенська ЦМЛ КМР» та КНП «ЦПМСД» КМР дотримуватись погодженого графіку проходження оглядів учнів та вихованців закладів освіти м.Коростень.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Дзигу О.О.

Володимир МОСКАЛЕНКО

Заступник міського голови

Олександр ДЗИГА

Керуючий справами виконкому

Андрій ОХРІМЧУК

Начальник юридичного відділу

Тетяна КАМІНС