Пошук документів

Розпорядження №215 Про проведення заходів до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

Видавник
Міській голова міста Коростеня
Статус
Чинний
Тип документа Розпорядження
Від
19.06.2020

Текст документа

КОРОСТЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 19.06.2020 р. № 215 

Про проведення заходів до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

На виконання Комплексної програми розвитку культури і туризму в м.Коростень на 2017-2021 роки, з метою проведення в місті заходів до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, керуючись п.7, 19, 20 ч.4 ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1.Начальнику відділу культури і туризму Козаченко О. забезпечити озвучення покладання квітів о 10.00 год. 22 червня 2020 року на території меморіалу загиблим воїнам по вул. І.Франка до Дня скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

2.Керівникам підприємств, установ, організацій забезпечити упорядкування та покладання квітів до закріплених братських могил, пам'ятників, пам'ятних знаків.

3.Начальнику КВГП Журавському Ю. забезпечити благоустрій території на меморіалі по вул.І.Франка.

4.Відповідальність за забезпечення правопорядку та дотримання обмежувальних заходів 22 червня 2020р. в місцях проведення покладання квітів покласти на начальника Коростенського відділу поліції ГУ НП в Житомирській області Гаращенко Д.В.

5.Начальнику відділу інформаційно-консультативного забезпечення Гречко О.П. забезпечити висвітлення покладання квітів до пам’ятників та братських могил в засобах масової інформації.

6.Фінансування свята здійснити за рахунок коштів, передбачених відділу культури і туризму на проведення заходів у галузі культури і мистецтва.


Володимир МОСКАЛЕНКО

Заступник міського голови

Олександр ДЗИГА

Керуючий справами виконкому

Андрій ОХРІМЧУК

Начальник відділу культури і туризму

Ольга КОЗАЧЕНКО

Начальник юридичного відділу

Тетяна КАМІНСЬКА