Пошук документів

Розпорядження №179 Про відзначення в місті Коростені Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Видавник
Міській голова міста Коростеня
Статус
Чинний
Тип документа Розпорядження
Від
05.05.2020

Текст документа

КОРОСТЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 05.05.2020р. № 179 

 

Про відзначення в місті Коростені Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

Згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020р. № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2", розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 28.04.2020р. № 18, з метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, ветеранів та інвалідів війни, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам'яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, посилення турботи про ветеранів війни, учасників українського визвольного руху цього періоду, жертв нацистських переслідувань, утвердження спадкоємності традицій воїнів - переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни, консолідації суспільства навколо ідеї захисту України, керуючись п. 1,19,20 ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Керівникам підприємств, установ, організацій, за якими закріплені меморіали, пам'ятники, військові кладовища, братські могили провести упорядкування територій та покладання квітів 08-09 травня 2020р. з дотриманням існуючих протиепідемічних вимог.

2. Відділу культури і туризму (Козаченко О.) забезпечити озвучення покладання квітів о 10.00год. на меморіалі по вул. І.Франка та в парку культури і відпочинку «Древлянський» 09 травня 2020р.

3. Начальнику КВГП Журавському Ю. забезпечити благоустрій території на меморіалі по вул.І.Франка та в парку культури і відпочинку «Древлянський».

4. Відповідальність за забезпечення правопорядку та дотримання обмежувальних заходів під час святкових днів 8-9 травня 2020р. в місцях проведення покладання квітів (вул.І.Франка, парк культури та відпочинку «Древлянський» покласти на начальника Коростенського відділу поліції ГУ НП в Житомирській області Гаращенко Д.В.

5. Начальнику відділу інформаційно-консультативного забезпечення Гречко О.П. забезпечити висвітлення покладання квітів до пам'ятників та братських могил в засобах масової інформації.

6. Фінансування свята здійснити за рахунок коштів, передбачених відділу культури і туризму на проведення заходів у галузі культури і мистецтва.

Володимир МОСКАЛЕНКО

Заступник міського голови

Олександр ДЗИҐА

Керуючий справами виконкому

Андрій ОХРІМЧУК

Начальник відділу культури і туризму

Ольга КОЗАЧЕНКО

Начальник юридичного відділу

Тетяна КАМІНСЬКА