Пошук документів

Розпорядження №165 Про внесення змін до розпорядження міського голови від 27.03.20 № 163 «Про здійснення видатків з міського бюджету»

Видавник
Міській голова міста Коростеня
Статус
Чинний
Тип документа Розпорядження
Від
01.04.2020

Текст документа

КОРОСТЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 01.04.2020р. № 165 

 

Про внесення змін до розпорядження міського голови від 27.03.20 № 163 «Про здійснення видатків з міського бюджету»

 

На період дії режиму надзвичайної ситуації на території міста, пов'язаної з поширенням гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом СОVID-19, керуючись пунктом 13 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Пункт 1. розпорядження міського голови від 27.03.20 № 163 «1. Головним розпорядникам коштів міського бюджету, керівникам установ, підприємств, організацій, які фінансуються з міського бюджету не здійснювати взяття бюджетних зобов'язань щодо видатків з міського бюджету, крім захищених статей та цільових видатків» викласти в новій редакції:

«1. Головним розпорядникам коштів міського бюджету, керівникам установ, підприємств, організацій, які фінансуються з міського бюджету не здійснювати взяття бюджетних зобов'язань щодо видатків з міського бюджету, крім захищених статей та цільових видатків.

При обґрунтованій необхідності здійснення інших видатків міського бюджету бюджетні зобов'язання реєструються в казначействі за погодженням з фінансовим управлінням виконавчого комітету Коростенської міської ради».

Володимир МОСКАЛЕНКО

Заступник міського голови –

начальник фінансового управління

Л.Щербанюк

Керуючий справами виконкому

А.Охрімчук

Начальник юридичного відділу

Т.Камінська