Пошук документів

Додаток №190 Про надання громадянам дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, будівництва індивідуальних гаражів, індивідуального садівництва

Видавник
Коростенська міська рада
Статус
Чинний
Тип документа Додаток
Від
24.05.2018

Текст документа

РІШЕННЯ

двадцять друга сесія VIІ скликання

від 24.05.2018 р. № 1090

Про надання громадянам дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, будівництва індивідуальних гаражів, індивідуального садівництва

Розглянувши заяви громадян про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, індивідуального садівництва, будівництва індивідуальних гаражів, відповідно до статей 12, 118, 121 Земельного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати громадянину Дробишеву Олександру Едуардовичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по провулку Сосновського, 20-Б міста Коростеня.

2. Надати громадянину Ющенку Олегу Івановичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0540 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Селезньова, 81 міста Коростеня.

3. Надати громадянину Стужуку Віталію Олександровичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 2 провулку Козака, 3 міста Коростеня.

4. Надати громадянину Ковальчуку Василю Івановичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1200 га для індивідуального садівництва по вулиці І.Тарнавського, в районі житлового будинку №20 міста Коростеня.

5. Надати громадянину Ковальчуку Івану Івановичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1200 га для індивідуального садівництва по вулиці І.Тарнавського, в районі житлового будинку №20 міста Коростеня.

6. Надати громадянину Нікітічу Геннадію Миколайовичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0850 га для індивідуального садівництва по вулиці Корольова, в районі житлового будинку №22 міста Коростеня.

7. Надати громадянці Тригубовій Валентині Михайлівні дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1200 га для індивідуального садівництва по провулку Д.Саченка, в районі житлового будинку №22 міста Коростеня.

8. Надати громадянці Александренко Ірині Вікторівні дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1200 га для індивідуального садівництва по вулиці Пацаєва, 14-Д міста Коростеня.

9. Надати громадянину Савекіну Юрію Юрійовичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1200 га для індивідуального садівництва по вулиці Тичини, в районі житлового будинку №2 міста Коростеня.

10. Надати громадянці Бабійчук Олені Володимирівні дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0700 га для індивідуального садівництва по вулиці Дружби, в районі житлового будинку №9 міста Коростеня.

11. Надати громадянину Наумчуку Івану Степановичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0500 га для індивідуального садівництва в садовому товаристві «Ветеран» ділянка №4 міста Коростеня.

12. Надати громадянці Карпович Марині Василівні дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0730 га для індивідуального садівництва в товаристві колективному саду заводу шляхових машин «Жовтнева кузня» ділянка №83 міста Коростеня.

13. Надати громадянці Онищук Олені Вікторівні дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів по вулиці Ольгинській, 2-В міста Коростеня.

14. Остаточну площу встановити геодезичним способом при складанні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

15. Погоджені проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність подати на затвердження до Коростенської міської ради.

16. Строк дії даного рішення становить 1 (один) рік з моменту прийняття.

Міський голова В. Москаленко

Секретар міської ради В.Вигівський

Начальник відділу архітектури,

містобудування та земельних ресурсів С.Тумаш

Заступник начальника відділу архітектури,

містобудування та земельних ресурсів О.Мельниченко

Начальник відділу організаційного

забезпечення діяльності міської ради О.Заєць

Начальник юридичного відділу Т.Камінська