Пошук документів

Рішення №92 Про затвердження вихідних даних - містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва: «Реконструкція торгівельного павільйону по вулиці Базарна площа,1-Ж»

Видавник
Виконавчий комітет Коростенської міської ради
Статус
Втратив чинність
Тип документа Рішення
Від
20.02.2019

Текст документа

У К Р А Ї Н А

Коростенська міська рада Житомирської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 20.02.2019 р. № 92

Про затвердження вихідних даних - містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва: «Реконструкція торгівельного павільйону по вулиці Базарна площа,1-Ж»

Розглянувши заяву громадянки Прачук Галини Миколаївни, містобудівний розрахунок з техніко-економічними показниками об’єкта реконструкції: «Реконструкція торгівельного павільйону по вулиці Базарна площа,1-Ж», відповідно до ст. 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Плану зонування території міста Коростеня», затвердженого рішенням сімнадцятої сесії Коростенської міської ради VII скликання від 19.10.2017р. № 846, керуючись пп.9 п.а ч.1, ст.31, ч.1. ст.52 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет Коростенської міської ради

РІШАЄ:

1. Затвердити вихідні дані - містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва: «Реконструкція торгівельного павільйону по вулиці Базарна площа,1-Ж». (додаток).

2. Зобов’язати начальника відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів Тумаша С. П. надати забудовнику вихідні дані - містобудівні умови і обмеження.

3. Громадянці Прачук Галині Миколаївні:

3.1. Отримати у встановленому порядку технічні умови на інженерне забезпечення проектованого об’єкта (за необхідності).

3.2.Розробити у спеціалізованій проектній організації або архітектора, який має кваліфікаційний сертифікат на виконання робіт, робочий проект. Провести експертизу проекту згідно законодавством України (за необхідності).

3.3. Звернутися в Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у Житомирській області для отримання дозвільних документів, які дають право на початок виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.

Міський голова В.Москаленко

Секретар міської ради

В.Вигівський

Начальник відділу архітектури,

містобудування та земельних ресурсів

С.Тумаш

Начальник юридичного відділу

Т.Камінська